Горещото DJ дуо ще пуска за първи път в България

 

Лондон е свикнал на блясък, но дори най-заклетите парти маниаци ще запомнят онази нощ в Mayfair, когато музиката, модата и кралската кръв се срещнаха в едно пространство. На пулта – Malix: сестрите Сана и Сеариш Маликс, лондонско дуо с глобален саунд, което вече беше започнало да прави вълни в клубната сцена с миксовете си от House, Afro Tech, Latin House и Baile Funk.

Това беше ексклузивно фешън парти, организирано за международен бранд, с гост-лист, в който фигурираха едни от най-влиятелните имена в света на изкуството, музиката и бизнеса. Но сред тях имаше един специален гост, който не мина незабелязан – принц Хари, добре известен с любовта си към нощния живот и непринудените си появи далеч от официалния протокол.

По думите на присъствали, Malix са започнали с плавно изграждане на атмосферата, преминавайки от хипнотични африкански перкусии към дълбоки хаус ритми, вплетени с латино вокали. Към полунощ дансингът вече е бил в пълна експлозия, а в центъра му – принц Хари, заобиколен от приятели, танцуващ без задръжки.

И тогава се случи моментът, който промени всичко – кадър, заснет от дискретен, но бърз папарак: принц Хари, усмихнат и с чаша в ръка, а зад него – Сана и Сеариш, в кулминацията на сета си, с ръце във въздуха и очи, вперени в тълпата.

Снимката се превърна в сензация, споделена стотици хиляди пъти в социалните мрежи, публикувана в лайфстайл издания от London Evening Standard до Vanity Fair. Коментарите бяха единодушни – „Сестрите, които разтанцуваха кралството“.

От този момент кариерата на Malix пое рязък завой нагоре. Поканите за международни участия се увеличиха драстично, а престижни фестивали и клубове от Ibiza до Miami започнаха да се надпреварват да ги канят. Само няколко месеца по-късно те вече бяха в класацията на топ 5 най-горещи млади DJ дуо в света според влиятелно британско музикално списание.

И сега – за първи път в България, Malix пристигат, за да поставят своя отпечатък и тук. И както често се случва с големите световни имена, първата им спирка е Hacienda Beach – сцената, където световната електронна енергия среща българското крайбрежие.

Нощта ще носи името „Изгрев в Ориента – London Style“ – събитие, в което ориенталската чувственост и космополитният лондонски ритъм ще се слеят в едно. Очаква се преживяване, което ще остави следа и в спомените, и в историята на Hacienda.

Следете и профилите на Hacienda Beach в социалните мрежи:

Facebook: https://www.facebook.com/haciendabeach/

Instagram: haciendabeachlozenets

Свързани