Мира Матеева разкрива в „На светска вълна“ модерна ли е българката
Собственичката на една от най-големите модни агенции във Варна и автор на най-големите фешън дефилета Мира Матеева ще бъде гост в новото издание на рубриката на БНТ2 „На светска вълна с Емо Ялъмов“.
Пред камерите Матеева ще разкрие модерна ли е българката и какви са били актуалнтите модни тенденции на отминаващата година. Зрителите ще имат възможност да се срещнат също и с Йордан Караджов от легендарната рок група „Сигнал“, който се връща 40 години назад в спомените си за Варна.
Рубриката „На светска вълна с Емо Ялъмов“ може да гледате след 17:20 ч. в предаването „България днес“ по БНТ2 на 11 декември (петък). За рубриката освен Емилиян Ялъмов работят Бистра Варнева, Дани Кираджиев, Румяна Ангелова и Краси Борисов.